Bekleyiniz...

HakkımızdaDigi Ticaret birçok projeyi bünyesinde barındıran, alanındaki gelişmeleri çok yakından takip edip ve geliştirdiği stratejilerle sektöre yön veren bir kuruluştur.

Ar­-Ge ve Ür­-Ge projeleriyle beraber, yazılım alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen Digi Ticaret, mobil aplikasyonlardan, e-­ticaret stratejilerinden, reklam uygulamalarına kadar farklı birçok alanda yenilikçi çalışmalarını sergilemektedir.

Müşterilerimizin yazılım stratejilerinin planlanması ve uygulanması konularında alandaki en önemli yardımcısı olarak çalışmaktayız.

Teknolojiyi hayatın her alanında efektif şekilde kullanan ve genç, dinamik, yenilikçi bir ekibe sahip olan Digi Ticaret, benimsediği kurumsal değerlerle beraber her geçen gün hedeflerine ilerlemektedir.

Hayal edilebilecek her projeyi değerlendiren, özellikle yazılım tabanlı servisi gerçeğe dönüştürebilecek seviyede ve yüksek nitelikte bir ekibe sahip olmamız en önemli avantajlarımızdan bir tanesidir.

Etik değerlerimizi herşeyin üzerinde tutmamız, hem iş ilişkileri, hem de insani ilişkiler anlamında adaletli, içten ve saygılı duruşumuzu ne olursa olsun her zaman sergileyecek olmamız şirketimizin en önemli politikalarındandır.

Digi Ticaret olarak, sadece herhangi bir ürünü, hizmeti veya projeyi satmanın değil, satış öncesi ve satış sonrası destek verebilmenin de önemini benimseyen kuruluşumuz, bu nitelikler içerisinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm çalışmalarını sürdürmektedir.

Kısacası Didi Ticaret, yazılım dünyasının büyüsünü, yenilikçi projeleri ve müşterilerine verdiği değerle harmanlayıp her geçen gün sektöründeki farkındalığını arttırmaktadır.

Bekleyiniz...